התקשרו עכשיו: 072-3255093

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

מצלמה לביוב

בימים עברו, פומפה ומפתח צינורות היו מספיקים לאינסטלטורים על מנת לבצע את עבודתם במלואה. הבעיה היא, שלא תמיד היה ניתן לפתור כל תקלה וברוב הפעמים היה מדובר בעבודה פיזית קשה, הכרוכה בהוצאות גבוהות, קירות שבורים ומרצפות זרוקות לכל עבר. כיום אינסטלטורים מוצלחים מחזיקים באמתחתם מצלמה לביוב שמונעת מהם את כל הבלגן הכרוך בשיטות העבודה הקלאסיות, ומאפשרת עבודה חלקה ונעימה, ללא הרס, מאמצים ובלגנים מיותרים.

אילו תקלות נוכל לאתר בעזרת מצלמה לביוב מקצועית?

הזמנים השתנו והטכנולוגיות השתפרו, וכעת אינסטלטורים רבים מעדיפים להחזיק לצדם רובוטים שיבצעו את העבודה עבורם, ללא כל מאמץ, כשהתוצאות אפילו טובות יותר מבעבר. הרובוטים מצלמים את הצנרת בעזרת מצלמה לביוב המחוברת אליהם, ומשגרים תמונה ברורה ברזולוציה גבוהה לאיש המקצוע, כך שבמהירות יוכל לגבש תכנית פעולה בהתאם לתוצאות שהעלה הרובוט:

  • מצלמה לביוב תאפשר לנו לאתר תקלות וסתימות שנגרמו כתוצאה מגושי שומן, חדירת שורשי עצים, גופים זרים שנתקעו בצנרת ועוד.
  • איתור צינורות סדוקים או שבורים, חורים ופגמים נוספים הפוגעים בתפקוד הצנרת ודורשים תיקונים או החלפות במידת הצורך.
  • במידה וישנה סטייה של הצינורות בשל בעיות בקרקע או הצטברות גופים שמזיזים את הצינורות, המצלמה תוכל לזהות אותם.
  • זיהוי חלודה, קורוזיה, ועוד.

הצוות המקצועי של אבי שלצר בע"מ יגיע לעומק הבעיה

אם אתם עדיין קוראים שורות אלו, אתם ודאי זקוקים לשירותיו של אינסטלטור מומחה. נעים מאוד, אנו בחברת אבי שלצר בע"מ מצוידים במכשור הטכנולוגי המתקדם והמתוחכם ביותר; החל מרובוטים, עזרים משוכללים, ציוד תיקונים יעיל המאפשר לבצע את כל העבודות ללא חפירה וללא הריסות. תהליכי העבודה מתועדים באמצעות רובוטים אליהם מחוברות מצלמות בעלות ראש מסתובב, המספקות תמונה ב-360 מעלות, המסוגלות לעבוד בזוויות חרושתיות. במהירות ובמקצועיות, נאתר את מקור הבעיה, ונטפל בה ברמה הגבוהה ביותר.

 

 

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני