התקשרו עכשיו: 072-3255093

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

מצלמה לביוב

בימים עברו, פומפה ומפתח צינורות היו מספיקים לאינסטלטורים על מנת לבצע את עבודתם במלואה. הבעיה היא, שלא תמיד היה ניתן לפתור כל תקלה וברוב הפעמים היה מדובר בעבודה פיזית קשה, הכרוכה בהוצאות גבוהות, קירות שבורים ומרצפות זרוקות לכל עבר. כיום אינסטלטורים מוצלחים מחזיקים באמתחתם מצלמה לביוב שמונעת מהם את כל הבלגן הכרוך בשיטות העבודה הקלאסיות, ומאפשרת עבודה חלקה ונעימה, ללא הרס, מאמצים ובלגנים מיותרים.

 

אילו תקלות נוכל לאתר בעזרת מצלמה לביוב מקצועית?

הזמנים השתנו והטכנולוגיות השתפרו, וכעת אינסטלטורים רבים מעדיפים להחזיק לצדם רובוטים שיבצעו את העבודה עבורם, ללא כל מאמץ, כשהתוצאות אפילו טובות יותר מבעבר. הרובוטים מצלמים את הצנרת בעזרת מצלמה לביוב המחוברת אליהם, ומשגרים תמונה ברורה ברזולוציה גבוהה לאיש המקצוע, כך שבמהירות יוכל לגבש תכנית פעולה בהתאם לתוצאות שהעלה הרובוט:

  • מצלמה לביוב תאפשר לנו לאתר תקלות וסתימות שנגרמו כתוצאה מגושי שומן, חדירת שורשי עצים, גופים זרים שנתקעו בצנרת ועוד.
  • איתור צינורות סדוקים או שבורים, חורים ופגמים נוספים הפוגעים בתפקוד הצנרת ודורשים תיקונים או החלפות במידת הצורך.
  • במידה וישנה סטייה של הצינורות בשל בעיות בקרקע או הצטברות גופים שמזיזים את הצינורות, המצלמה תוכל לזהות אותם.
  • זיהוי חלודה, קורוזיה, ועוד.

 

הצוות המקצועי של אבי שלצר בע"מ יגיע לעומק הבעיה

אם אתם עדיין קוראים שורות אלו, אתם ודאי זקוקים לשירותיו של אינסטלטור מומחה. נעים מאוד, אנו בחברת אבי שלצר בע"מ מצוידים במכשור הטכנולוגי המתקדם והמתוחכם ביותר; החל מרובוטים, עזרים משוכללים, ציוד תיקונים יעיל המאפשר לבצע את כל העבודות ללא חפירה וללא הריסות. תהליכי העבודה מתועדים באמצעות רובוטים אליהם מחוברות מצלמות בעלות ראש מסתובב, המספקות תמונה ב-360 מעלות, המסוגלות לעבוד בזוויות חרושתיות. במהירות ובמקצועיות, נאתר את מקור הבעיה, ונטפל בה ברמה הגבוהה ביותר.

 

מצלמה לביוב

 

השימוש בציוד כדוגמת מצלמה לביוב הולך וגובר לאורך השנים האחרונות. וזאת, לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות. זרם המים בביתכם איננו פועל כרגיל? נוצרה סתימה במערכת הביוב של העבודה? כך או כך, כדי שניתן יהיה לטפל בכך היטב ולחזור לשגרה במהירות כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת אבי שלצר בע"מ. שירותיה המקצועיים של חברה זו כוללים, בין היתר, איתור ליקויים במערכות ביוב קיימות וחדשות, ביצוע עבודות סקר של קווי ביוב ועוד. כל זאת, תוך הקפדה על סטנדרט עבודה גבוה.

 

מצלמה לביוב – לאתר את הבעיה ולהציע פתרון

בסיומו של יום עבודה נוסף, אנו חוזרים לביתנו שמחים ומאושרים. כעת, אנו יכולים לראות את משפחתנו, לנוח ולאגור כוחות ליום חדש. עם זאת, לעיתים קרובות יכולות להופיע בעיות; ליקויים אשר ישפיעו על שגרת יומנו לשלילה. החל מסימני רטיבות על הקירות, ריח לא נעים בחדרים או שמא מדובר בסימנים אחרים – ייתכן ומערכת הביוב איננה פועלת היטב. בהתאם, בין אם מדובר בסתימות או בנזילות, כדי שניתן יהיה לאתר את מקור הבעיה ולחזור שגרת עבודה, מומלץ לפנות אל חברה המתמחה בצילום מערכות אלו.

כאשר אנו מדברים על צילום לביוב, הכוונה היא בין היתר אל מצלמה הפועלת ב-360 מעלות. נדגיש כי סוג מצלמה זה מחזיק ביתרונות רבים; יתרונות הכוללים למשל מגוון זוויות צילום מרשימות. כמו כן, יש ביכולתה של מצלמה זו לחדור לסדקים ותעלות שונים. כך, ניתן לפענח ביעילות את הבעיה ולטפל בה על הצד הטוב ביותר.

כדי להתחיל בתהליך העבודה מוקדם ככל הניתן, יש לפנות אל בעלי מקצוע מנוסים. לאורך פגישת הייעוץ, יהיה עליכם להסביר את מהות הבעיה. בהתאם לכך, המומחים יבדקו ויציעו את הפתרון המומלץ ביותר.

 

לחזור שגרת חיים במהרה

לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות המרשימות של השנים האחרונות, מומחים רבים בתחום האינסטלציה יכולים לאתר תקלות ולטפל בהן היטב – מבלי להרוס רצפות או אריחי אמבטיה. כדי שגם אתם תוכלו לחזור לשגרת חיים נעימה, יש ליצור קשר עם חברת אבי שלצר בע"מ.

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני