התקשרו עכשיו: 072-3255093

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

מצלמת ביוב 360

כל אחד מאיתנו מודע לאי הנעימות שיוצרות סתימות או נזילות במערכת הביוב שלנו, עד לרמה של השבתת אורח החיים השגרתי. כחלק מהציוד המתקדם העומד לרשותם של אינסטלטורים בימינו, מצלמת ביוב 360 מאפשרת לא רק לאתר את הבעיה בקלות, אלא גם לתעד את כל הדרך עד אליה, וליצור תמונה מקיפה של המצב הנוכחי במערכת הביוב כולה.

 

מצלמת ביוב 360 מעלות למבט מקיף על מערכת הביוב

 

חברות רבות פועלות בשוק ומציעות שירותי אינסטלציה ללקוחותיהן. אבי שלצר בע"מ מחזיקה באמתחתה מצלמת ביוב 360 בדגמים שונים המתאימים לפתרון מגוון תקלות. המצלמה מתעדת את מערכת הביוב בדרכה אל התקלה עצמה, וכן מציגה תמונה ברזולוציה גבוהה של התקלה. בנוסף לכך, למצלמה זו מספר יתרונות נוספים:

  • טכנולוגיית אל-הרס – בעבר, היה צורך כמעט תמידי בהריסת קירות או ריצופים במטרה לאתר את מקור תקלות האינסטלציה. כחלק מפיתוחי טכנולוגיות האל-הרס, הרובוטים הזעירים נוצרו כך שיכולו לחדור אל כל מערכת צינורות, ולאפשר מבט על המערכת כולה, מבלי להרוס ולשבור דבר.

 

  • פתרון מותאם אישית – הטכנולוגיות שברשותנו מאפשרות לנו לנתח ביעילות כל מקרה לגופו, ולהעניק ללקוחותינו פתרונות המותאמים לבעיה הספציפית שלהם. יש לזכור שאופן הטיפול בבעיה במשרד לדוגמא, יהיה שונה בתכלית מהטיפול בבעיה בבית פרטי.

אומרים להתראות לריחות הרעים

הצפות, ריחות בעיתיים, ועוד – גורמים לקושי בניהול שגרת החיים ומהווים מטרד סביבתי הפוגע באיכות החיים שלנו. המכשור המתקדם של חברת אבי שלצר בע"מ מסייע לזהות את המיקום המדויק של הבעיה, ולפתור אותה במהירות וביעילות המרבית. לאחר שנפתור את הבעיה, תקבלו מאיתנו את סרטון התיעוד של המצלמה, למקרה שתזדקקו להוכחה מוצקה על מנת לקבל פיצויים ולהוכיח את חפותכם בפני גורמים רלוונטיים. איכות החיים שלכם חשובה לנו, ולכן אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכל עניין, ולהיפרד לשלום מהריחות הרעים!

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני