התקשרו עכשיו: 072-3255093

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

מצלמת ביוב

זוכרים את הימים הנוראיים בהם הייתם בוהים באינסטלטור שהזמנתם, זוחל לתוך פתח הביוב בגינה כדי להצליח לאתר את מקור הסתימה שיש כרגע בבית שלכם? אנו גאים להכריז – הימים הללו נגמרו! מצלמת ביוב הינה החידוש האחרון בכל הקשור לאיתור ופתרון סתימות ונזילות בביוב; בלי לכלוך, בלי מאמץ, בלי הרס. המצלמה מחוברת לרובוט זעיר המוחדר למערכת הביוב (לאחר שבוצעה שאיבה כמובן), הנשלט מרחוק ומספק תמונה ברורה של המצב.

השלבים בעבודה עם מצלמת ביוב

בדומה לרופא הזקוק לטכנולוגיה כדי להבין מה קורה בפה של המטופלים שלו, וכפי שמצלמות האבטחה מאפשרות למאבטחים לשמור על בטחון העוברים והשבים, כך גם מצלמת ביוב מייעלת את עבודתו של האינסטלטור, והופכת את המשימה לפשוטה הרבה יותר. כיצד מתבצע התהליך? 

  • נכנסים לצנרת – השלב הראשון הוא החדרת המצלמה לצנרת. המצלמה המתקדמת מאפשרת מבט של 360 מעלות בזמן אמת, וכך מייעלת את תהליך איתור התקלות.
  • מפענחים את התקלה – מבט קצר בצילומים שהתקבלו יעניק לבעלי המקצוע את האפשרויות לפענח את מקור הבעיה, ולתכנן את דרך הפעולה לתיקונה.
  • דו"ח ממצאים – בסוף העבודה מקבלים הלקוחות את הסרטון המצולם על גבי דיסק, וכן דוח תקלות מפורט למקרה שיזדקק לאלו למטרת תביעה או פיצויים, ועוד.

אבי שלצר בע"מ שמים סוף לתקלות!

עוד משנת 1990, עסק אבי שלצר בצילום צנרות וחידושן. בשנת 2002 אסף את הצוות המקצועי שלו והקים את חברת אבי זלצר בע"מ המספקת פתרונות מתקדמים ויעילים לסתימות, נזילות ושאר אי נעימויות העלולות להתרחש בצנרת שלנו. בעזרת המכשור המתקדם ביותר, יפענח הצוות במהירות את מקור הבעיה, ויעניק לכם פתרון מהיר ועמיד לאורך זמן. אל תתפשרו על הנוחות שלכם, צרו עמנו קשר בהקדם ואנו נדאג להחזיר אתכם לשגרה במהירות.

 

מצלמת ביוב

 

בזכות מצלמת ביוב תוכלו לאתר את מקור הבעיה ולטפל בה בהתאם. נדמה כי תחום האינסטלציה עבר שינויים רבים לאורך השנים האחרונות, כאשר כיום עומדים לרשות המומחים פתרונות מתקדמים. וזאת, כאשר שימוש במצלמת ביוב הינו חלק מרכזי בשגרת עבודתם. בהתאם, כדי שניתן יהיה לאתר ביעילות את הליקויים והמפגעים במערכות הניקוז שלכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת אבי שלצר בע"מ. חברה זו, אשר הוקמה בשנת 2002, חורטת על דגלה את ערכי המצוינות, האמינות והמקצועיות. זאת ועוד, תוך מתן ייעוץ וליווי הלקוחות שלב אחר שלב – עד התוצאה הרצויה.

 

מצלמת ביוב – לאתר את בעיה בקלות

מדי בוקר אנו מתעוררים עם חיוך על הפנים – עם המבט קדימה לעבר יומנו העמוס. במקביל לכך, ישנם אירועים בלתי צפויים אשר יכולים לפתע לשבש את שגרת יומנו – כאשר ליקויים בצנרת הביוב הינם גורם משמעותי. במילים אחרות, כאשר נוצרת סתימה או נזילה תהיה לכך השפעה רבה על המשך היום; השפעה אשר תאלץ אותנו לפנות אל הכורמים המוסמכים ולבקש את עזרתם בנושא.

בטרם עובדים אלו יתחילו בעבודת התיקון, יהיה עליהם לאתר בראש ובראשונה את מיקומו המדויק של הליקוי. לכך, נדרש ציוד מתקדם ואיכותי – כאשר מצלמת ביוב משמשת כדוגמא בולטת. החל מהחדרתה של המצלמה לתוך הצנרת, איתור התקלה והפענוח שלה ועד תכנון דרכי התיקון – כך ניתן יהיה להגיע לתוצאות הרצויות ללא כל בעיה.

במקביל לכל זאת, ולאור העובדה כי הפתרון צריך להיות מותאם לסוג הבעיה, יש לפנות אל בעלי מקצוע בעלי ניסיון משמעותי; עובדים בעלי התמחות משמעותית המתבססת על הפתרונות המתקדמים ביותר. בבואכם לחפש אחר מומחים אלו, רצוי להסתייע בהמלצות ולהתרשם מהדף העסקי.

 

התמחות בעבודות אינסטלציה

כדי להגיע לעובי הקורה ולפענח את הבעיה, מומלץ להיעזר במצלמת ביוב. כך, ניתן יהיה להתאים את הפתרון הרלוונטי – ולחזור לשגרה במהרה. שירותים מקצועיים אלו ורבים אחרים תוכלו לקבל מחברת אבי שלצר בע"מ, המתמחה בצילום וחידוש צנרת ללא חפירות.

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני