התקשרו עכשיו: 072-3255093

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

מצלמת ביוב

זוכרים את הימים הנוראיים בהם הייתם בוהים באינסטלטור שהזמנתם, זוחל לתוך פתח הביוב בגינה כדי להצליח לאתר את מקור הסתימה שיש כרגע בבית שלכם? אנו גאים להכריז – הימים הללו נגמרו! מצלמת ביוב הינה החידוש האחרון בכל הקשור לאיתור ופתרון סתימות ונזילות בביוב; בלי לכלוך, בלי מאמץ, בלי הרס. המצלמה מחוברת לרובוט זעיר המוחדר למערכת הביוב (לאחר שבוצעה שאיבה כמובן), הנשלט מרחוק ומספק תמונה ברורה של המצב.

השלבים בעבודה עם מצלמת ביוב

בדומה לרופא הזקוק לטכנולוגיה כדי להבין מה קורה בפה של המטופלים שלו, וכפי שמצלמות האבטחה מאפשרות למאבטחים לשמור על בטחון העוברים והשבים, כך גם מצלמת ביוב מייעלת את עבודתו של האינסטלטור, והופכת את המשימה לפשוטה הרבה יותר. כיצד מתבצע התהליך? 

  • נכנסים לצנרת – השלב הראשון הוא החדרת המצלמה לצנרת. המצלמה המתקדמת מאפשרת מבט של 360 מעלות בזמן אמת, וכך מייעלת את תהליך איתור התקלות.
  • מפענחים את התקלה – מבט קצר בצילומים שהתקבלו יעניק לבעלי המקצוע את האפשרויות לפענח את מקור הבעיה, ולתכנן את דרך הפעולה לתיקונה.
  • דו"ח ממצאים – בסוף העבודה מקבלים הלקוחות את הסרטון המצולם על גבי דיסק, וכן דוח תקלות מפורט למקרה שיזדקק לאלו למטרת תביעה או פיצויים, ועוד.

אבי שלצר בע"מ שמים סוף לתקלות!

עוד משנת 1990, עסק אבי שלצר בצילום צנרות וחידושן. בשנת 2002 אסף את הצוות המקצועי שלו והקים את חברת אבי זלצר בע"מ המספקת פתרונות מתקדמים ויעילים לסתימות, נזילות ושאר אי נעימויות העלולות להתרחש בצנרת שלנו. בעזרת המכשור המתקדם ביותר, יפענח הצוות במהירות את מקור הבעיה, ויעניק לכם פתרון מהיר ועמיד לאורך זמן. אל תתפשרו על הנוחות שלכם, צרו עמנו קשר בהקדם ואנו נדאג להחזיר אתכם לשגרה במהירות.

 

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני