התקשרו עכשיו: 072-3255093

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

מצלמת צנרת ביוב

אין דבר נורא יותר מבוקר בו אנו מגיעים לעבודה ומגלים כי המשרד מוצף, או לחילופין נתקלים בריח נוראי המקבל את פנינו בפתיחתו של יום העבודה. מצלמת צנרת ביוב הינה בדיוק מה שהאינסטלטור שתזמינו זקוק לו על מנת להצליח לפענח בדיוק את מקור התקלה המטרידה שמונעת מכם לשתות את הקפה של הבוקר שלכם באווירה רגועה ושלווה, לפני שעוד יום לחוץ מתחיל.

 

מצלמת צנרת ביוב מתקדמת

אבי שלצר בע"מ הינה בין חברות האינסטלציה המובילות בישראל. החברה מחזיקה בציוד חדיש ומתקדם, בין היתר מצלמת צנרת ביוב רובוטים משוכללים, עזרים שונים וציוד תיקונים המאפשרים לבעלי המקצוע לבצע את עבודתם ללא חפירות. המצלמות המתקדמות מציגות תמונה ב-360 מעלות בזמן אמת, ומסוגלות להגיע גם לפינות החשוכות ולזהות את המפגעים הקטנים ביותר. בין היתר עוסקת החברה ב:

  • איתור מפגעים במערכות ביוב
  • איתור ליקויים במערכות ביוב חדשות
  • איתור ותיקון נזילות בצנרות
  • איתור ליקויים במערכות ניקוז של מי גשמים בבתים פרטיים ובנייני דירות
  • חפירה והרקה של בורות שופכין
  • תיקון וחידוש צנרות ללא חפירות והרס
  • צילום צנרות
  • ועוד

 

הצוות המקצועי של אבי שלצר בע"מ יחזירו אתכם לשגרה במהירות

תקלות אינסטלציה עלולות להוות מטרד נוראי שלא רק מערער את שגרת היום יום שלנו, אלא עלול אף לפגוע בבריאותנו. חברה המציעה שירותי איתור ותיקון תקלות אלו, השואפת להוביל בתחומה חייבת להחזיק במכשור המתקדם ביותר. אנו בחברת אבי שלצר בע"מ שמנו לנו למטרה להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי ואמין, ללא צורך בהרס קירות ומרצפות. הציוד שלנו כולל רובוטים מתקדמים, מצלמות ברזולוציה גבוהה, ואלמנטים נוספים שהופכים את העבודה שלנו לטובה ביותר. אנו עומדים לרשותכם לכל עניין ובעיה, כך שתוכלו להיות בטוחים שכשאתם בוחרים בנו – תחזרו לשגרה שלכם במהירות.

 

מצלמת צנרת ביוב

 

באמצעות מצלמת צנרת ביוב ניתן יהיה לאתר את מקור הבעיה בדיוק מרבי. בין אם מדובר בסימני עובש, נזילה או שמא מדובר בהיבטים אחרים – סימנים ויזואליים אלו מעידים על קיומם של מפגעים בצנרת הביוב. לאור כל זאת, מומלץ לפעול בהקדם. כלומר, כדי למנוע מצב בו הבעיות הנקודתיות הופכות לחמורות בהרבה, יש לפנות אך ורק אל המומחים: חברת אבי שלצר בע"מ. חברה זו הינה מהמובילות בארץ בתחום צילום הצנרת. וזאת, לאור העובדה כי היא נעזרת בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר. מעבר לכך, עובדי החברה מחזיקים בניסיון רב, מקפידים על כל פרט ופרט, אחראיים ואמינים.

 

לאתר את הליקוי בהצלחה עם מצלמת צנרת ביוב

לעיתים אנו לוקחים זאת כמובן מאליו אבל תחזוקה שוטפת בביתנו היא הכרחית. לצד עבודות צביעה, ניקיון וכן הלאה, חשוב לא פחות ואף יותר לוודא כי מערכת הביוב פועלת היטב. חוששים שמא הצנרת שלכם חורקת או פגומה? חשוב לשמור על ערנות ולזהות את הסימנים השונים. בין אם מדובר בכתמי עובש, סימני רטיבות או שמא מדובר בהיבטים אחרים – ברגע שהם מופיעים יש לפנות אל מומחים בתחום האינסטלציה.

לאורכו של שיתוף פעולה זה, יש בראש ובראשונה לאתר את מקור הבעיה. בין אם מדובר ביצירת חורים בצנרת או שמא מדובר בסתימות או עיוותים אחרים – כדי לברר מה הוביל ליצירתו של המצב הנוכחי, על בעלי המקצוע להסתייע בציוד הבא: מצלמת צנרת ביוב. על ידי שימוש במצלמה זו, תתאפשר גישה נוחה לצנרת ובדיקתה באופן המקיף ביותר.

בין אם באמצעות רובוט או על גבי כבל, את המצלמה יחדירו המומחים לקווי הביוב, יאתרו את הבעיה ויתאימו לה את הפתרון המתאים.

 

סיוע מקצועי וחסר פשרות

בדומה להיבטים אחרים בחיינו, כאשר מתעוררת בעיה וצנרת הביוב נשחקת ומשפיעה על היום-יום שלנו – יש לפתור את התעלומה. כיצד? על ידי יצירת קשר עם חברת אבי שלצר בע"מ. החל מאיתור מפגעים וליקויים במערכות הביוב, צילום צנרות מים, תיקון וחידוש הצינורות ללא חפירה ועוד – צוות עובדי החברה מספקים פתרונות משמעותיים ומקצועיים ביותר.

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני