התקשרו עכשיו: 072-3255093

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

צילום ביוב

רובוטים זעירים הפכו ליד ימינם של האינסטלטורים כשהם זקוקים להם למטרת צילום ביוב מקצועי ואיכותי. הרובוטים מצלמים את פנים הצינור לצורך אבחון ואיתור כשלים, סתימות ונזילות, ומאפשרים לבעלי המקצוע לתכנן היטב את תהליך פתרון הבעיה.

אבי שלצר בע"מ הינה חברה מקצועית המתמחה באיתור מפגעים בעזרת המכשור המתקדם ביותר. אנשי המקצוע נעזרים במצלמת ה-MiniCam360 המתקדמת ביותר בעולם, המציגה תמונה ברזולוציה גבוהה.

מטרותיו של צילום ביוב

בין אם מדובר בבית הפרטי שלנו או במקום העבודה, חשוב לבדוק מידי פעם את התשתיות שלנו. הדבר נכון גם כמובן בעת מעבר למקום חדש, עלינו לבדוק שהמקום תקין ומוכן לקראתנו. צילום ביוב מאפשר לבצע את המשימה מבלי להרוס את הריצוף. העניין הוא, שבדרך כלל על הכשלים במערכת נוכל לדעת רק ברגע של הצפה או סתימה, ואז – מרוב היסטריה, נמצא עצמנו משלמים כפול לא רק על עבודות האינסטלציה, אלא גם על שיפוץ המרצפות ששברנו. לא עוד! בעזרת המצלמות המתקדמות, נוכל להשיג מטרות רבות, כגון:

  • לאתר סדקים ושברים בצנרת הביוב
  • לאתר גופים זרים וחסימות בצנרת
  • לאתר שורשי צמחים ועצים שחדרו לצנרת
  • לאתר ניתוקים בצנרת
  • לבדוק מרזבים למטרת איתור מפגעים וחסימות

תיקונים ללא צורך בהרס!

נעים מאוד, אנו בחברת אבי שלצר בע"מ מתמחים בתיקוני פנים צנרת הביוב, ללא צורך בהרס ובלגן. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לבצע תיקונים בתוך הצנרת, מבלי לשבור קירות, לחפור ולהרוס. הצוות המקצועי שלנו יגיע עד אליכם, ויבצע אבחון מקיף של הבעיה למתן פתרונות מהירים ויעילים. אנו עובדים בהתאם לכל התקנים הקיימים, במקצועיות וביחס אישי לכל לקוח, לשביעות רצונכם המלאה. אז בפעם הבאה שהאסלה עולה על גדותיה, או שהצנרת מתחת לכיור נוזלת, אל תחכו – צרו עמנו קשר.

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני