התקשרו עכשיו: 072-3255093

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

צילום ביוב

רובוטים זעירים הפכו ליד ימינם של האינסטלטורים כשהם זקוקים להם למטרת צילום ביוב מקצועי ואיכותי. הרובוטים מצלמים את פנים הצינור לצורך אבחון ואיתור כשלים, סתימות ונזילות, ומאפשרים לבעלי המקצוע לתכנן היטב את תהליך פתרון הבעיה.

אבי שלצר בע"מ הינה חברה מקצועית המתמחה באיתור מפגעים בעזרת המכשור המתקדם ביותר. אנשי המקצוע נעזרים במצלמת ה-MiniCam360 המתקדמת ביותר בעולם, המציגה תמונה ברזולוציה גבוהה.

מטרותיו של צילום ביוב

בין אם מדובר בבית הפרטי שלנו או במקום העבודה, חשוב לבדוק מידי פעם את התשתיות שלנו. הדבר נכון גם כמובן בעת מעבר למקום חדש, עלינו לבדוק שהמקום תקין ומוכן לקראתנו. צילום ביוב מאפשר לבצע את המשימה מבלי להרוס את הריצוף. העניין הוא, שבדרך כלל על הכשלים במערכת נוכל לדעת רק ברגע של הצפה או סתימה, ואז – מרוב היסטריה, נמצא עצמנו משלמים כפול לא רק על עבודות האינסטלציה, אלא גם על שיפוץ המרצפות ששברנו. לא עוד! בעזרת המצלמות המתקדמות, נוכל להשיג מטרות רבות, כגון:

  • לאתר סדקים ושברים בצנרת הביוב
  • לאתר גופים זרים וחסימות בצנרת
  • לאתר שורשי צמחים ועצים שחדרו לצנרת
  • לאתר ניתוקים בצנרת
  • לבדוק מרזבים למטרת איתור מפגעים וחסימות

תיקונים ללא צורך בהרס!

נעים מאוד, אנו בחברת אבי שלצר בע"מ מתמחים בתיקוני פנים צנרת הביוב, ללא צורך בהרס ובלגן. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לבצע תיקונים בתוך הצנרת, מבלי לשבור קירות, לחפור ולהרוס. הצוות המקצועי שלנו יגיע עד אליכם, ויבצע אבחון מקיף של הבעיה למתן פתרונות מהירים ויעילים. אנו עובדים בהתאם לכל התקנים הקיימים, במקצועיות וביחס אישי לכל לקוח, לשביעות רצונכם המלאה. אז בפעם הבאה שהאסלה עולה על גדותיה, או שהצנרת מתחת לכיור נוזלת, אל תחכו – צרו עמנו קשר.

 

צילום ביויב

 

מלאכת צילום ביוב מקצועית תתבצע אך ורק על ידי המומחים. כך, ניתן יהיה לאתר את הבעיה בדיוק רב – מבלי לבצע נזקים מיותרים ואף לחסוך בעלויות. כולנו שואפים לנהל שגרת יום-יום איכותית; שגרה אשר יכולה להיעצר לפתע כאשר נוצרת נזילה או סתימה במערכת הביוב. בשל כך, כדי שניתן יהיה לטפל בכך ביעילות – יש לצלם את מערכת הביוב. שירות מתקדם זה מציע צוות העובדים של חברת אבי שלצר בע"מ. שירותיה המרשימים של חברה זו כוללים מענה מדויק על פגעים וליקויים במערכות ביוב קיימות וחדשות, תיקון וחידוש צנרות ללא חפירה ועוד. זאת ועוד, תוך שימוש בציוד איכותי ומתן שירות אישי.

 

צילום ביוב על ידי עובדים מנוסים

ברגע אחד, שגרת יומנו יכולה להיפגע – וזאת, כאשר המים עולים גדותיהם ונוצרת הצפה בביתנו. בין אם מדובר בהצפות או שמא מדובר בסתימות חמורות הנובעות מליקויים במערכת הביוב, כל שעלינו לעשות הוא ליצור קשר עם בעלי מקצוע – ולאתר את מקור הבעיה. כיום, כדי שניתן יהיה להגיע לאזור הבעייתי בקלילות, כל שצריך לעשות הוא להתחיל במלאכת צילום ביוב.

במילים אחרות, ובניגוד לשנים עברו, פתרונות איתור הליקויים והמפגעים של הצנרת הולכים ומשתדרגים. זאת ועוד, מבלי לבצע נזקים ואף לחסוך בכספים משמעותיים. כמו כן, על יד צילום מדויק של קווי הביוב, ניתן יהיה להגיע אל מקור הבעיה במהרה – ולהתאים את הפתרון הרלוונטי בהתאם לתמונה המתגלה.

לאור כל זאת, יהיה עליכם לשתף פעולה עם בעלי מקצוע מנוסים; מומחים עליהם קיבלתם המלצות מסביבתכם הקרובה. כמו כן, על עובדים אלו להחזיק ניסיון, וותק והכשרה מקיפים. כך, תוכלו להיות בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

 

לפנות אל החברה המובילה בתחום צילום ביוב

תחום האינסטלציה בארץ הינו עולם ומלואו, כאשר איתור פגמים במערכת הביוב דורש מומחיות רבה. בין אם מדובר בסתימה הנובעת משורשי עצים או שמא מדובר בליקויים חמורים אחרים, כדי לקבל את המענה המדויק ביותר יש לפנות אל חברת אבי שלצר בע"מ.

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני