התקשרו עכשיו: 072-3255093

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

צילום צנרת ביוב

הטכנולוגיה המתקדמת הגיעה גם לתחום האינסטלציה, וכך צילום צנרת ביוב הפך יעיל יותר; רובוטים ייעודיים יבצעו את הצילום, ובפעמים מסוימות גם פעולות חיתוך ומעיכה של מפגעים שנתקעו בתוך מערכת הביוב. הציוד מונח על ידי איש המקצוע, ובעזרת תפעול מרחוק יוכל לאתר גם את הנקודות הבעייתיות ביותר שלא ניתן למצוא בעין בלתי מזוינת.

מה נוכל להשיג בעזרת צילום צנרת ביוב מקצועי?

בשנים עברו, נאלצו האינסטלטורים לזחול בעצמם לתוך מערכת הביוב במטרה לחלץ עצמים זרים מהצנרת, לשחרר סתימות, לאתר נקודות נזילה, ושאר פעולות בלתי נעימות הכרוכות במאמץ. צילום צנרת ביוב המתבצע בעזרת הרובוטים החדשניים ביותר, מאפשר לאינסטלטורים לבצע את עבודתם במהירות, ביעילות וללא מאמץ, כך שאין ספק שמדובר בציוד בעל יתרונות רבים:

  • זיהוי מהיר של סתימות ומפגעים
  • בדיקת גופים שנתקעו במערכת הביוב
  • אבחון צינורות שקרסו וסילוקם
  • תיקון תקלות מבלי להרוס את התשתיות והריצוף
  • מתן אפשרות לבעלי המקצוע לתכנן את תהליך התיקון המתאים למצב
  • כל אלו ועוד מאפשרים מיפוי יעיל יותר של השטח, והגדלת הסיכוי לקבלת היתר בנייה מהרשויות

אבי שלצר בע"מ מצלמים את ההצלחה

הציוד המתקדם של חברת אבי שלצר בע"מ מאפשר לבצע את העבודה בלי הצורך לחפור ולהרוס את התשתיות והריצוף שמעל, ובמבט כולל של 360 מעלות על הסביבה לאיתור התקלות בצורה מהירה ויעילה הרבה יותר. החברה פועלת בשאיפה מתמדת להוביל את התחום צילום הצנרת בארץ, ומשום כך אנו מצוידים במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר בענף, כולל אלמנטים נוספים וחומרי עבודה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, ואנו נעניק לכם שירות ללא דופי, בהקשבה מלאה לצרכי לקוחותינו והמקרה הפרטי שלהם, לפתרון בעיות מהיר ועמיד לאורך זמן.

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני