התקשרו עכשיו: 072-3255093

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

צילום קווי ביוב

במצבים של סתימות ונזילות, ישנן דרכים רבות לאיתור התקלות. היעילה ביותר הינה צילום קווי ביוב המתבצע באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, הכוללת צינור גמיש שבקצהו מצלמה זעירה, וכן רובוטים המופעלים בשלט רחוק המספקים למשתמש הצצה בעזרת מצלמה המחוברת אליהם, לסביבת הביוב התקולה.

באילו מצבים צילום קווי ביוב יוכל להועיל לנו?

המכשור המתקדם מאפשר כיום לבצע צילום קווי ביוב ללא חפירות ופגיעות בפני השטח, וכמובן מבלי להתלכלך. רובוט זעיר המחובר לצינור גמיש, מוחדר לקווי הביוב ואליו מחוברת מצלמה רגישה בעלת רזולוציה המאפשרת איתור מהיר של סתימות ונזילות. במקרים מסוימים ציוד הצילום יוכל גם לפתוח סתימות, ועוד. אך מתי באמת נזדקק לציוד זה?

  • נזילות בביוב – ישנן נזילות שלא תמיד ניתן לאתר באמצעות העין בלבד. במקרים אלו, ייעשה שימוש בציוד מתקדם המאתר את מיקומה המדויק של הנזילה, ומסייע לאנשי המקצוע להתכונן לפעולת התיקון.
  • סתימות במערכות הביוב – סתימות משמעותן הצפות, ואי נוחות נוראית שעלולה לגרום בסופו של דבר לבעיות תברואתיות. ציוד מקצועי יאתר את מיקום הסתימה במהירות.
  • היתרי בנייה מטעם הרשויות – לפני קבלת היתר בנייה, יש להציג צילום של קווי הביוב בפני הרשות, על מנת לוודא שמערכת הביוב תקינה לפני תחילת העבודה באזור, ומניעת תקלות עתידיות שלעיתים לא ניתן יהיה לפתור אם יתגלו מאוחר מידי. 

אבי שלצר בע"מ – בודקים באחריות

בשנת 2002 נוסדה חברת אבי שלצר בע"מ כשמטרת העל הינה לשפר את רמת הבדיקות המתבצעות בצנרת המים והביוב, תחת ניצוחו של אבי שלצר – צלם צנרות מומחה העוסק במרץ בין היתר בחידוש ציוד הצילום כבר מעל ל-2 עשורים. הצוות אחראי ומקצועי, והלקוחות יוכלו ליהנות מליווי צמוד לכל אורך ביצוע העבודה, תוך הקפדה על עמידה זמנים ובקרת איכות לכל אורך התהליך.

 

צילום קווי ביוב

בזכות צילום קווי ביוב ניתן יהיה לאתר את מקור הנזילה – ולהתאים לכך את הפתרון המקצועי ביותר. איכות חיים נמדדת בהתאם למספר היבטים עיקריים. וזאת, כאשר למערכת הביוב מקום של כבוד. בין אם מדובר בנזילה, סתימה או שמא מדובר בבעייתיות מסוג אחר – כדי לחזור לשגרת היום-יום במהרה וביעילות יש לפנות אך ורק אל המומחים: חברת אבי שלצר בע"מ, המתמחה בעבודות צילום וחידוש צנרת ללא חפירות. חברה זו, אשר נוסדה בשנת 2002, פועלת בהתאם לסטנדרט עבודה מרשים, מקצועי ומקיף. זאת ועוד, תוך עמידה בלוחות הזמנים.

 

צילום קווי ביוב: לבצע זאת כראוי

כאמור, ישנם פרמטרים שונים המשפיעים על איכות חיינו. וזאת, כאשר מערכת הביוב מחזיקה בתפקיד מרכזי ומשמעותי. הרי מדי יום ביומו אנו מתחילים את השגרה המוכרת והאהובה מתוך מטרה לבצע את שלל המשימות שלנו על הצד הטוב ביותר. עם זאת, כאשר נוצרות בביתנו סתימות או נזילות – תהיה לכך השפעה על מהלך חיינו.

כדי לתת מענה יעיל, מהיר ומדויק על בעיות אלו, יש לפנות אל בעלי המקצוע המנוסים ביותר; מומחים אשר יבצעו את הפעולה החשובה הבאה: צילום קווי ביוב. מלאכת הצילום נושאת יתרונות רבים. כמו מה למשל? ראשית, פעולה זו תסייע לאנשי המקצוע לאתר את מקור הבעיה בדיוק מרבי. וזאת, ללא יצירת הרס ולכלוך מיותרים.

כמו כן, על ידי צילום קווי הביוב, ניתן להתאים את הפתרון הרלוונטי לבעיה – תוך עמידה בלוחות הזמנים ומניעת עיכובים. כך או כך, כדי שגם אתם תוכלו להתנהל כרגיל יש לחפש אחר המומחים שיסייעו לכם בכך. החל מניסיון משמעותי ועד הכשרה מקיפה – אין שספק שהם יתרמו רבות לעבודה מרשימה.

 

לפנות אל המומחים בתחום צילום קווי ביוב

לאורך השנים האחרונות, ניתן לראות התפתחויות רבות בתחום האינסטלציה – כאשר צילום של קווי הביוב הם חלק מרכזי בכך. מתמודדים גם אתם עם ליקויים במערכת הביוב? כדי להגיע לפתרון במהרה ובמקצועיות, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם אבי שלצר בע"מ.

צילום ביוב

רובוטים זעירים הפכו ליד ימינם של האינסטלטורים כשהם זקוקים להם למטרת צילום ביוב מקצועי ואיכותי. הרובוטים מצלמים את פנים הצינור לצורך אבחון ואיתור כשלים, סתימות ונזילות, ומאפשרים לבעלי המקצוע לתכנן היטב את תהליך פתרון הבעיה.

אבי שלצר בע"מ הינה חברה מקצועית המתמחה באיתור מפגעים בעזרת המכשור המתקדם ביותר. אנשי המקצוע נעזרים במצלמת ה-MiniCam360 המתקדמת ביותר בעולם, המציגה תמונה ברזולוציה גבוהה.

מטרותיו של צילום ביוב

בין אם מדובר בבית הפרטי שלנו או במקום העבודה, חשוב לבדוק מידי פעם את התשתיות שלנו. הדבר נכון גם כמובן בעת מעבר למקום חדש, עלינו לבדוק שהמקום תקין ומוכן לקראתנו. צילום ביוב מאפשר לבצע את המשימה מבלי להרוס את הריצוף. העניין הוא, שבדרך כלל על הכשלים במערכת נוכל לדעת רק ברגע של הצפה או סתימה, ואז – מרוב היסטריה, נמצא עצמנו משלמים כפול לא רק על עבודות האינסטלציה, אלא גם על שיפוץ המרצפות ששברנו. לא עוד! בעזרת המצלמות המתקדמות, נוכל להשיג מטרות רבות, כגון:

  • לאתר סדקים ושברים בצנרת הביוב
  • לאתר גופים זרים וחסימות בצנרת
  • לאתר שורשי צמחים ועצים שחדרו לצנרת
  • לאתר ניתוקים בצנרת
  • לבדוק מרזבים למטרת איתור מפגעים וחסימות

תיקונים ללא צורך בהרס!

נעים מאוד, אנו בחברת אבי שלצר בע"מ מתמחים בתיקוני פנים צנרת הביוב, ללא צורך בהרס ובלגן. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לבצע תיקונים בתוך הצנרת, מבלי לשבור קירות, לחפור ולהרוס. הצוות המקצועי שלנו יגיע עד אליכם, ויבצע אבחון מקיף של הבעיה למתן פתרונות מהירים ויעילים. אנו עובדים בהתאם לכל התקנים הקיימים, במקצועיות וביחס אישי לכל לקוח, לשביעות רצונכם המלאה. אז בפעם הבאה שהאסלה עולה על גדותיה, או שהצנרת מתחת לכיור נוזלת, אל תחכו – צרו עמנו קשר.

 

צילום ביוב

 

מלאכת צילום ביוב מקצועית תתבצע אך ורק על ידי המומחים. כך, ניתן יהיה לאתר את הבעיה בדיוק רב – מבלי לבצע נזקים מיותרים ואף לחסוך בעלויות. כולנו שואפים לנהל שגרת יום-יום איכותית; שגרה אשר יכולה להיעצר לפתע כאשר נוצרת נזילה או סתימה במערכת הביוב. בשל כך, כדי שניתן יהיה לטפל בכך ביעילות – יש לצלם את מערכת הביוב. שירות מתקדם זה מציע צוות העובדים של חברת אבי שלצר בע"מ. שירותיה המרשימים של חברה זו כוללים מענה מדויק על פגעים וליקויים במערכות ביוב קיימות וחדשות, תיקון וחידוש צנרות ללא חפירה ועוד. זאת ועוד, תוך שימוש בציוד איכותי ומתן שירות אישי.

 

צילום ביוב על ידי עובדים מנוסים

ברגע אחד, שגרת יומנו יכולה להיפגע – וזאת, כאשר המים עולים גדותיהם ונוצרת הצפה בביתנו. בין אם מדובר בהצפות או שמא מדובר בסתימות חמורות הנובעות מליקויים במערכת הביוב, כל שעלינו לעשות הוא ליצור קשר עם בעלי מקצוע – ולאתר את מקור הבעיה. כיום, כדי שניתן יהיה להגיע לאזור הבעייתי בקלילות, כל שצריך לעשות הוא להתחיל במלאכת צילום ביוב.

במילים אחרות, ובניגוד לשנים עברו, פתרונות איתור הליקויים והמפגעים של הצנרת הולכים ומשתדרגים. זאת ועוד, מבלי לבצע נזקים ואף לחסוך בכספים משמעותיים. כמו כן, על יד צילום מדויק של קווי הביוב, ניתן יהיה להגיע אל מקור הבעיה במהרה – ולהתאים את הפתרון הרלוונטי בהתאם לתמונה המתגלה.

לאור כל זאת, יהיה עליכם לשתף פעולה עם בעלי מקצוע מנוסים; מומחים עליהם קיבלתם המלצות מסביבתכם הקרובה. כמו כן, על עובדים אלו להחזיק ניסיון, וותק והכשרה מקיפים. כך, תוכלו להיות בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

 

לפנות אל החברה המובילה בתחום צילום ביוב

תחום האינסטלציה בארץ הינו עולם ומלואו, כאשר איתור פגמים במערכת הביוב דורש מומחיות רבה. בין אם מדובר בסתימה הנובעת משורשי עצים או שמא מדובר בליקויים חמורים אחרים, כדי לקבל את המענה המדויק ביותר יש לפנות אל חברת אבי שלצר בע"מ.

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני