התקשרו עכשיו: 072-3255093

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

צילום קווי ביוב

במצבים של סתימות ונזילות, ישנן דרכים רבות לאיתור התקלות. היעילה ביותר הינה צילום קווי ביוב המתבצע באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, הכוללת צינור גמיש שבקצהו מצלמה זעירה, וכן רובוטים המופעלים בשלט רחוק המספקים למשתמש הצצה בעזרת מצלמה המחוברת אליהם, לסביבת הביוב התקולה.

באילו מצבים צילום קווי ביוב יוכל להועיל לנו?

המכשור המתקדם מאפשר כיום לבצע צילום קווי ביוב ללא חפירות ופגיעות בפני השטח, וכמובן מבלי להתלכלך. רובוט זעיר המחובר לצינור גמיש, מוחדר לקווי הביוב ואליו מחוברת מצלמה רגישה בעלת רזולוציה המאפשרת איתור מהיר של סתימות ונזילות. במקרים מסוימים ציוד הצילום יוכל גם לפתוח סתימות, ועוד. אך מתי באמת נזדקק לציוד זה?

  • נזילות בביוב – ישנן נזילות שלא תמיד ניתן לאתר באמצעות העין בלבד. במקרים אלו, ייעשה שימוש בציוד מתקדם המאתר את מיקומה המדויק של הנזילה, ומסייע לאנשי המקצוע להתכונן לפעולת התיקון.
  • סתימות במערכות הביוב – סתימות משמעותן הצפות, ואי נוחות נוראית שעלולה לגרום בסופו של דבר לבעיות תברואתיות. ציוד מקצועי יאתר את מיקום הסתימה במהירות.
  • היתרי בנייה מטעם הרשויות – לפני קבלת היתר בנייה, יש להציג צילום של קווי הביוב בפני הרשות, על מנת לוודא שמערכת הביוב תקינה לפני תחילת העבודה באזור, ומניעת תקלות עתידיות שלעיתים לא ניתן יהיה לפתור אם יתגלו מאוחר מידי. 

אבי שלצר בע"מ – בודקים באחריות

בשנת 2002 נוסדה חברת אבי שלצר בע"מ כשמטרת העל הינה לשפר את רמת הבדיקות המתבצעות בצנרת המים והביוב, תחת ניצוחו של אבי שלצר – צלם צנרות מומחה העוסק במרץ בין היתר בחידוש ציוד הצילום כבר מעל ל-2 עשורים. הצוות אחראי ומקצועי, והלקוחות יוכלו ליהנות מליווי צמוד לכל אורך ביצוע העבודה, תוך הקפדה על עמידה זמנים ובקרת איכות לכל אורך התהליך.

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני